TO JEST TEN MOMENT.

TWOJE BMW WYMAGA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

TO JEST TEN MOMENT.

WYPRZEDŹ INNYCH I SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY, DOSTĘPNEJ TYLKO W BMW AUTO FUS.

To jest ostatni moment aby skorzystać z wyjątkowej oferty na zakup nowego BMW gotowego do odbioru na wyjątkowych warunkach. Jeśli rozważasz zakup BMW, to właśnie nadszedł idealny moment, aby korzystnie nabyć nowe auto i co najprzyjemniejsze, od razu wyjechać nim z salonu.

BMW SERII 3 xDRIVE LIMUZYNA.

KOŁA ZIMOWE.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i nadaj autu indywidualny styl. Skorzystaj z wyjątkowej oferty zakupu kół zimowych w przedsprzedaży.

BMW SERII 3 xDRIVE LIMUZYNA.

UBEZPIECZENIE.

Tylko do końca września, samochody objęte są atrakcyjnymi warunkami ubezpieczenia - już od 1%.

Zapytaj o ofertę.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie Auto Fus T. Fus sp. j., ul. Ostrobramska 73, 04-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

SALON.

Kontakt:

Ostrobramska 73

04-175 Warszawa

Tel.: +48 22 613 90 03

Adres e-mail: info@bmw-autofus.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9.00 – 19.00

Sobota: 10.00 – 16.00

Niedziela: Nieczynne